Aktuális Revit LT árak
Érvényes: 2021. január 19-től

Tájékoztatjuk kedves Ügyfeleinket, hogy 2019. március 1-től a MonArch Kft-n belül a termékek forgalmazása szétvált.
Az Autodesk termékek forgalmazását a MonArch Kft-n belül a MonArch Kft és a Mensch und Maschine szoros együttműködéséből létrejött Mensch und Maschine Hungary végzi a továbbiakban,
mely Ügyfeleink számára a jövőben kibővült termékkínálatot és szolgáltatási lehetőségeket jelent.
Az ügyintézés zavartalanul biztosított, eddigi hivatalos elérhetőségeinken továbbra is állunk Ügyfeleink rendelkezésére.
Részletek »
Az árak és más tájékoztatások nem minősülnek ajánlattételnek.
Az árajánlatkéréseket, a megrendeléssel kapcsolatos kérdéseket az office[kukac]mum.co.hu email címen fogadjuk.
A megrendelés Forintban vagy Euróban egyaránt történhet.
Termék |
Listaár |
Kedvezményes ár |
Megjegyzés |
Érvényesség |
|
|
|
|
|
Éves szoftverkövetés megújítás |
330 Eur |
|
|
|
Egyfelhasználós bérlet új |
|
|
|
|
1 éves |
540 Eur |
459 Eur |
(1) |
2021.01.31 |
3 éves |
1460 Eur |
1168 Eur |
(1) |
2021.01.31 |
Egyfelhasználós bérlet megújítás |
|
|
|
|
1 éves |
515 Eur |
|
|
|
3 éves |
1390 Eur |
|
|
|
Egyfelhasználós bérletre frissítés... |
|
|
|
|
...érvényes egyfelhasználós szoftverkövetésről (MTI) |
|
|
|
|
1 éves |
275 Eur |
|
|
|
3 éves |
745 Eur |
|
|
|
Megjegyzések:
(1) |
2021. január 31-ig 15-20%-os kedvezménnyel frissítheti korábbi (1998-2021), érvényes szoftverkövetéssel nem rendelkező Autodesk örökös licenceit új 1 és 3 éves bérleti konstrukcióra. Az akció meglévő bérlet meghosszabbítására nem vonatkozik. Részletek » |
Az Autodesk kizárólag elektronikus licenccel szállítja a programokat, melynek előnye a gyorsabb ügyintézés.
Az Autodesk bérleti konstrukció előfizetés néven is ismert.
Az árak Euróban értendők, de a vásárlás történhet Forintban vagy Euróban.
Euró számla esetében:
|
|
Bank: UniCredit Bank Magyarország
|
Forint számla esetében:
|
|
Bank: UniCredit Bank Magyarország
Árfolyam: a megrendelés visszaigazolásának időpontjában érvényes deviza vételi árfolyam (MNB deviza középárfolyam + 3%)
A fizetési határidőig az árfolyamkockázatot a Mensch und Maschine Hungary Kft viseli.
Késedelmes fizetés esetén a késedelmi kamat mellett a teljesítési- és az utalási időpontok közötti árfolyamromlásból eredő veszteség is kiszámlázásra kerül.
|
Az árak a 27 % ÁFA-t, valamint a szállítási költséget nem tartalmazzák.
Az árak 8 napos átutalás mellett érvényesek.
A tévedés lehetőségét fenntartjuk.
|